Uvod
  Aktualno
  Članarina 2017
  Članarina 2018
  Članarina 2020
  E-trgovina
  Upravni odbor
  Pravilniki, obrazci
  Kontakti
 
   Odseki
Mladinski
Markacijski
Propagandni
Vodniški
Naravovarstveni
Športno-plezalni
 
  Najavljeni izleti
  Članki, zanimivosti
  O Trzinu in Trzincih
 
   Zgodovina društva
  Spominska soba
  Zgodilo se je ...
 
   TV Onger
  Povezave
  Fotogalerije
 
Fotogalerije Natisni stran
 

Mladina in gore, črnomelj (10.11.2007) - 1. del
25.12.2007

Trzinci smo, tako kot je skoraj običaj, tudi letos sodelovali na regijskem tekmovanju 'Mladina in gore'. Tokrat je našo skupino 'Nore krave' njihov 'pastir' Boštjan odgnal v črnomelj ...

Imeli so se lepo - in kar tudi ni kar tako: uvrstili so se na državno tekmovanje, ki bo v Škofji Loki 12. januarja 2008.

Fotografije so nam tokrat poslali organizatorji, za kar se jim še posebej zahvaljujemo.

 

 

Voditeljski par

 

Kulturni program ...

 

... je bil raznovrsten ...

 

... malo petja, ...

 

... malo igranja, ...

 

... pa spet petje ... Belokranjci so veseli ljudje. Sledilo je še nekaj ...

 

... kulturno-umetniškega programa.

 

 

Poglejte še:

Fotogalerija: Mladina in gore, črnomelj (10. 11. 2007) - 2. del

 

Uvrščeni na državno tekmovanje (abecedni vrstni red):

  • črnomelj
    Tekmovalo je 21 ekip, na državno tekmovanje se je iz te skupine uvrstilo 10 ekip:
    Bohinjski gamsi (PD Srednja vas)
    Bohinjski zlatorogi (PD Bohinjska Bistrica)
    Brdarji (OŠ črnomelj)
    Brdovke (OŠ črnomelj)
    Gamsi (OŠ Škofja Loka)
    Nore krave (OŠ Trzin)
    Pametni biki (OŠ Semič)
    Planinske mule (OŠ Šmartno v Tuhinju)
    Skala (OŠ Janka Kersnika Brdo)
    Triglavčki (OŠ Žiri)
  1. Podnanos
    Tekmovalo je 21 ekip, na državno tekmovanje se je iz te skupine uvrstilo 8 ekip:
    Berkmandlci (OŠ Idrija)
    Colska banda (OŠ Col)
    Divje stezice (PD Vipava)
    Gorski piflarji (OŠ Deskle)
    Izgubljena markacija (PD Vipava)
    Jegliči (OŠ Idrija)
    Markacija team (PD Podnanos)
    Planinski mušketirji (PD Podnanos)
  • Gornja Radgona
    Tekmovalo je 28 ekip, na državno tekmovanje se je iz te skupine uvrstilo 9 ekip:
    Gornjegrajci (OŠ Gornji Grad)
    Lakotniki (OŠ Gornja Radgona)
    Menina (OŠ Gornji Grad)
    Mladi planinci (OŠ Braslovče)
    Ni ga čez kamot (OŠ Mežica)
    Raztrgani zoklni (OŠ Beltinci)
    Strukovski klinčki (OŠ Puconci)
    Šumnik (OŠ Janka Glazarja Ruše)
    Zelenjavčki (OŠ Ljubno ob Savinji)

Na 19. državno tekmovanje 'Mladina in gore', ki bo 12. januarja 2008 na OŠ Ivana Groharja v Škofji Loki so seveda avtomatsko uvrščeni lanski zmagovalci - Osmice (OŠ Škofja Loka)

© PD Onger Trzin. Dovoljeno povzemanje strani s pripisom vira.